• Praca Instytutu Aromaterapii w czasie epidemii koronawirusa.

    Nasi drodzy, klienci, pacjenci i przyjaciele. W tym trudnym i szczególnym czasie, kiedy polskie społeczeństwo powinno pozostawać w domu, zawieszamy wykonywanie wszystkich stacjonarnych zabiegów, masaży, terapii, oraz konsultacji w naszym Instytucie Aromaterapii w Warszawie.

    Jednocześnie wszystkie wysiłki wkładamy w sprzedaż online olejków eterycznych, specjalistycznych mieszanek oraz dyfuzorów do aromaterapii, które bedą pomagać Wam w tym, aby lepiej czuć się w domach i wspierać wasze samopoczucie i zdrowie. Nasz sklep internetowy www.zdrowy.sklep.pl działa praktycznie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, by na czas pakować Wasze zamówienia. Jest ich naprawdę bardzo dużo.

    Chcemy abyście pamiętali, że bardzo dużo olejków eterycznych posiada silne właściwości bakterio i wirusobójcze, potencjalnie mogą one stanowić pomoc w wielu przypadkach infekcji i zachorowań. Ogromne znaczenie ma także cała gama olejków pozytywnie wpływających na nasze samopoczucie, dobrą kondycję psychiczną, zdrowy sen i redukcje stresu. Zwłaszcza w takich trudnych momentach.

    Jednocześnie jednak przypominamy, że olejki eteryczne nie są oficjalnie klasyfikowane jako leki, i w razie wystąpienia niepokojących, lub przewlekłych objawów chorobowych każdorazowo należy skontaktować się z lekarzem lub specjalistą w danej dziedzinie medycyny. Nie lekceważmy niczego, co może stać się zagrożeniem naszego zdrowia lub życia.