• W Warszawie rusza olejkowy Uniwersytet w Bibliotece UW na Dobrej!

  Chce Was dziś zaprosić na pierwsza edycję Uniwersytetu Olejkowego Young Living – która odbędzie się już 7 kwietnia od godziny 14.00 w salach Biblioteki UW na ul. Dobrej 56/66 w Warszawie.

  Jest to inicjatywa, która ma za zadanie szeroką edukację zdrowego stylu życia, obejmuje wykłady ekspertów w dziedzinie aromaterapii, medycyny naturalnej oraz praktyków stosowania olejów eterycznych w codziennym życiu. Z prelekcji i spotkań dowiecie się jak zapobiegać zatruciu chemicznemu w życiu codziennym, jak poruszać się w świecie suplementów i leków, jak oczyścić organizm z toksyn, oraz jak chronić zdrowie dzieci i zwierząt przy pomocy olejów eterycznych.

  Konferencja będzie okazją do zadania tych wszystkich pytań, jakie pewnie macie do ekspertów w dziedzinie aromaterapii, olejów eterycznych, oraz oczywiście – samego Young Living. Z naszego Instytutu Aromaterapii prelekcję będzie miał Dariusz Cwajda – prowadzący programy aromaterapii w przedszkolach, a także specjalizujący się w używaniu olejków eterycznych wśród dzieci. Będzie to świetny preteks, by porozmawiać o tym jak bezpiecznie, mądrze i efektywnie pomagać naszym dzieciom w ich harmonijnym i zdrowym rozwoju, wspinając je najczystszymi darami natury jakimi są oleje eteryczne. Oczywiście zdradzimy też kilka świetnych przepisów jak radzić sobie kiedy dopadł nas katar, zapchane zatoki, przeziębienie i wiele codziennych drobnych problemów ze zdrowiem. Podzielimy się z Wami najciekawszymi mieszankami olejków na skupienie u dzieci i lepsze osiągi w nauce. Oczywiście na miejscu będzie można dotknąć i powąchać najczystszych olejków eterycznych i świetnie spędzić czas !

  KONFERENCJA DARMOWA – ZAPISY TUTAJ:

  https://www.eventbrite.com/e/young-living-w-warszawie-uniwersytet-olejkowy-tickets-56873657641#tickets

  Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66, SALA WYSTAWIENNICZA NA PARTERZE PRZY GŁÓWNYM WEJŚCIU, rejestracja uczestników o godz. 14.30. Początek wykładów o godz. 15.00 , zakończenie o godz. 18.30 , Sobota 07 Kwietnia 2019