• Masaż Raindrop – genialnie dodaje sił, zdrowia i uczucia odprężenia.

  Wyjątkowy masaż spadających kropli deszczu – RAINDROP to połaczenie starej chińskiej techniki stymulacji punktów na ciele człowieka odpowiedzialnych za zdrowy kręgosłup, strefy biodrowo-lędzwiowej i problemy z korzonkami z leczniczym działaniem 100% czystch terapeutycznych olejków eterycznych.

  W połączeniu z najczystszymi bazowymi olejami organicznymi m.in z kiełków pszenicy samopsza, ziarna sezamowego i orzecha kokosowego nadaje niesamowity atłasowy wygląd skówy i doskonale ja odżywia. A do tego genialnie stymuluje system immunologiczny człowieka i zwalcza wiele infekcji.

  Masaż Raindrop – to godzina spędzona na prawdziwym cudownym relaksie, ukojeniu i bezbolesnym masażu stymulujący Twoje stopy, plecy i kark. To czas kiedy Ty wypoczywasz, a Twoje ciało otrzymuje potężną dawkę 8 terapeutycznych olejków eteryczny nanoszonych wraz z organicznym olejem bazowym na jego powierzchnie.

  Masaż RAINDROP łączy sztukę aromaterapii z masażem tych obszarów ciała, które odpowiadają i zapewniają uzyskanie równowagi i harmonii organizmu na poziomie zdrowia fizycznego, ale także mentalnym i emocjonalnym.

  Celem Raindrop Technique jest stymulacja wielu organów, mięśni i kości człowieka na poziomie komórkowym poprzez olejki, które wzmacniają system odpornościowy, przywracają ciału równowagę strukturalno-elektryczną i umożliwiają wydalenie toksyn lub chorób z miejsc, gdzie się one znajdują – włączając choroby umiejscowione w umyśle i emocjach. Oleje eteryczne posiadają swoje unikalne wibracje i cały masaż RAINDROP to także nauka i sztuka eteryczna.

  POCZUJ SIĘ LEKKO I CUDOWNIE. DAJ SZANSE SWOJEMU CIAŁU BY NABRAŁO ENERGII I BLASKU.

  GABINET INSTYTUTU AROMATERAPII – ul. Św. Wincentego 95/2 Warszawa. ZAREZERWUJ WIZYTE: tel. 888 90 60 90 lub skorzystaj z formularza rezerwacji: online: https://www.instytutaroma.pl/rezerwacja-wizyty/masaż-raindrop-spadające-krople-deszczu

  Przeczytaj na naszym Facebooku opinie kobiet, które korzystają z masażu aromaterapeutycznego Raindrop: https://www.facebook.com/pg/InstytutAroma/reviews/