• Masaże bańka chińska z olejkami eterycznymi pozwalają zadbać o ciało, wagę i pozbyć sie cellulitu!

  Olejki eteryczne są stosowane od lat w wielu kulturach w leczeniu całej gamy schorzeń, od zmniejszania stresu, działania antybakteryjnego, do gojenia się ran, aż po usuwanie niedoskonałości na skórze.

  Jedną z nowszych tendencji w salonach SPA jest używanie olejków eterycznych jako niezastąpionego narzędzia pomocnego w przypadku pojawienia się cellulitu. Cellulit pojawia się najczęściej na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu, który wydaje się nierówny i wgłębiony z powodu wypukłości tłuszczu gromadzącego się pod skórą. I tutaj niezwykle pomocne bywa użycie masażu bańką chińska w połączeniu z olejkami eterycznymi! Sprawdźcie jak to działa !

  W Instytucie Aromaterapii w Warszawie opracowano masaż wykorzystujący klasyczne połączenie masażu bańką chińską, który intensywnie pobudza wszystkie tkanki, elementów drenażu limfatycznego, który pobudza krążenie krwi, limfy i ujędrnia skórę z zastosowaniem najczystszych organicznych olejków eterycznych, które wspomagają wyszczuplanie, pomagają w walce z cellulitem oraz przyspieszają spalanie tłuszczów.

  Nowatorska metoda polega także na dodaniu elementów szczotkowania skóry na sucho – które działa jak rytuał, który przynieść może naszej cerze same korzyści. Takie szczotkowanie ogromnie pobudza krążenie, widocznie ujędrnia, pomaga w walce z cellulitem, wygładza skórę oraz przynosi psychice tak potrzebny relaks.

  Warto powiedzieć, że praktycznie każdy masaż będzie wpływał pozytywnie na ciało w trakcie całego procesu odchudzania. A już szczególnie ten – gdzie użyliśmy olejków eterycznych. Najczęściej masowane są brzuch, pośladki i uda. Podczas masażu używane jest unikatowe połączenie kilku olejków eterycznych z olejem nośnikowym (bazowym), który jest znakomitym, naturalnym kosmetykiem do pielęgnacji ciała, działającym antycellulitowo oraz przeciw rozstępom.

  Nasz preparat wykorzystywany w zabiegach – zwany olejkiem antycellulitowym to koncentrat najefektywniejszych olejków eterycznych i zimnotłoczonych olejów kosmetycznych, który intensywnie stymuluje krążenie powierzchniowe oraz poprawia wymianę komórek i eliminację toksyn. Zapobiega pojawianiu się i widocznie zmniejsza istniejący cellulit zapewnia skórze świeżość, napięcie i gładkość wzmacnia elastyczność naczyń włosowatych i zapobiega ich rozszerzaniu.

  Jeśli wiec szukacie w Warszawie miejsca gdzie można skutecznie walczyć z cellulitem, rozstępami, obwodem uda i wspomagać swoje odchudzanie warto wybrać gabinet Instytutu Aromaterapii.

  Warto spróbować jak działa masaż bańką chińską z organicznymi olejkami eterycznymi rezerwując wizytę tutaj: Masaż Bańką Chińska z Olejkami Eterycznymi Anty Cellulit, Rozstępy na Uda i Pośladki