• Obejrzyj najnowszy katalog olejków Young Living 2019

  Wielu osób uwielbia korzystać z doskonałej jakości produktów firmy Young Living – przede wszystkim ich świetnych olejków eterycznych i ich mieszanek.

  Ale nie wszyscy wiedzą, że Young Living to także wyjątkowej jakości suplementy diety i wolne od szkodliwych dodatków kosmetyki dla kobiet! Jeśli zastanawiacie się gdzie znaleźć bezpłatny katalog produktów Young Living po polsku to problem rozwiązany.

  Dla tych z Was którzy nie słyszeliście o firmie Young Living – garść informacji i historii o tym amerykańskim liderze olejków eterycznych. 1. Young Living Essential Oils to niekwestionowany światowy lider w dziedzinie olejków eterycznych, produktów do aromaterapii i rozwiązań wellness. Dzięki opatentowanemu procesowi produkcji Seed to Seal Young Living produkuje najczystsze i autentyczne olejki eteryczne.

  2. Gary Young założył Young Living Essential Oils w 1994 roku po odkryciu głębokiego działania olejków eterycznych. Gary Young stworzył Young Living, aby jak zawsze podkreślał – „dzielić ze światem uzdrawiającą moc czystych olejków eterycznych”

  3. Chęć Gary’ego Younga pomagania innym za pomocą naturalnych środków i czystych olejków eterycznych wynikała z jego osobistych doświadczeń. Dorastając w górach Idaho i kanadyjskiej dziczy, Gary zmierzył się z siłami natury w bardzo młodym wieku. W wieku 24 lat doznał koszmarnego wypadku, w wyniku którego został przykuty do wózka inwalidzkiego. Kontuzja ta zainspirowała go do zbadania uzdrawiającej mocy olejków eterycznych. Gary wykorzystał naturalne środki, aby wspomagać swój proces leczenie, i ostatecznie był w stanie wstać z wózka inwalidzkiego, by po kolejnych miesiącach rekonwalescencji wreszcie móc samodzielnie chodzić!

  4. Gary praktycznie przez całe swoje życie aż do śmierci w 2018 roku podróżował po świecie, aby uczyć się chemii olejków eterycznych, innowacyjnych technik destylacji i potencjalnych korzyści zdrowotnych olejków eterycznych od najlepszych światowych ekspertów.

  5. W 1990 roku Gary stworzył swoją pierwszą ekologiczną farmę ziołową w Spokane w stanie Waszyngton. Wkrótce potem rozwinął więcej pól uprawnych w Utah i Idaho. Tam uprawiał wiele ziół, w tym lawendę, miętę, melisę i szałwię. Tak narodziły się Young Living Essential Oils.

  6. Od momentu powstania Young Living Essential Oils stał się światowym liderem w dziedzinie olejków eterycznych. Firma z siedzibą w Lehi w stanie Utah rozwinęła się i ma gospodarstwa i biura na całym świecie, w tym w Kanadzie, Japonii, Australii, Europie i Singapurze. Firma posiada również największą i najbardziej zaawansowaną technicznie destylarnię do produkcji olejków eterycznych w Ameryce Północnej.

  7. Aby uzyskać więcej informacji na temat olejków Young Living Essential Oils, a także potężnych efektów wellness czystych olejków eterycznych, odwiedź stronę www.youngliving.com

  Dziś produkty Young Living znajdują sie w domach ponad 20 milionów ludzi na całym świecie. Od niedawna także w Polsce. Cieszymy się, że możemy wspomagać społeczność Young Living, która oparta jest na tysiącach użytkowników wymieniających się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat stosowania olejków eterycznych. Zawsze zachęcamy do rejestracji na stronie Young Living i korzystania z możliwości jakie daje program Essential Rewards. Dla tych z Was którzy chcecie spróbować jakość olejków eterycznych Young Living mamy nasz sklep: www.zdrowy.sklep.pl gdzie możecie zamówić dowolny olejek z błyskawiczną dostawa w Polsce.

  Wybierz z tysięcy doskonałych produktów dzięki temu bezpłatnemu katalogowi Young LIving po polsku!