• Kurs Aromaterapii w Warszawie!

  Z przyjemnością informujemy, że już 19 października 2019 r odbędzie się całodniowy „Kurs Aromaterapii” organizowany przez Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne, zakończony sprawdzianem praktycznym i oficjalnym dyplomem ukończenia.

  Kurs prowadzony jest przez najwybitniejszych polskich naukowców zajmujących się aromaterapią i autorów bestselerowej książki „Pachnąca Apteka” dr. Iwonę Konopacką-Brud i dr Władysława S. Bruda.

  Kurs AROMATERAPII – odbędzie sie w prestiżowym Centrum Szkoleniowym WSPÓLNA w samym centrum Warszawy.

  Zajęcia potrwają od godziny 9.00 do godzin popołudniowych.

  W programie zajęć m.in: historia aromaterapii, omówienie i prezentacja najważniejszych olejków eterycznych i ich właściwości, tajniki przygotowywania mieszanek olejków eterycznych, bezpieczeństwo stosowania olejków eterycznych i wiele innych zagadnień niezbędnych dla pracy aromaterapeuty. Podczas szkolenia dostępne są wszystkie materiały do zajęć takie jak: olejki eteryczne, buteleczki, pipety, testery oraz będzie możliwość zobaczenia prezentacji i zakupu najnowszych dyfuzorów ultradźwiękowych do aromaterapii.

  Koszt całodniowego szkolenia z egzaminem, dyplomem i lunchem wynosi 700 zł brutto.

  Zostało już bardzo niewiele miejsc!

  Zapisy i zgłoszenia wyłącznie na adres mailowy: info@pta.org.pl

  Ukończenie kursu i pomyślne przejście egzaminu praktycznego daje państwu dyplom, oraz możliwość zastosowania aromaterapii i pracy w olejkami w swoje praktyce kosmetycznej, salonach urody, SPA, beauty oraz jako aromaterapeuta.