• Kolekcja Quiosque otulona zapachem.

    Miło nam zakomunikować, że polska firma Quiosque dołączyła do grona przedsiębiorców wspierających kobiety także w zakresie ich dobrego samopoczucia, komfortu emocjonalnego i zdrowia.

    Specjalna prezentacja najnowszej kolekcji Quiosque przeznaczona dla prasy, mediów i gości Vip odbyła się w prestiżowych wnętrzach Mysia3 , a towarzyszyły jej specjalne strefy relaksu wypełnione zapachem kompozycji olejków eterycznych. Instytut Aromaterapii, który był odpowiedzialny za doznania zapachowe, przygotował na ten wyjątkowy pokaz autorską kompozycje olejków eterycznych, która zapewniała gościom chwilę wytchnienia, relaks i dobre samopoczucie.

    QUIOSQUE od ponad 25 lat tworzy kolekcje tylko dla kobiet. W myśl hasła „jesteśmy różne, jesteśmy piękne” oferuje klientkom ubrania w rozmiarach od 36 do 48. QUIOSQUE dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślić.

    Kolekcja Quiosque jesień/zima 2017/18 to kwintesencja kobiecości zamknięta w wyjątkowych projektach łączących elegancję i wygodę. Przeważa ponadczasowa klasyka, którą dopełniają nowoczesne elementy.

    Przygotowana przez Instytut Aromaterapii na tę okazję mieszanka olejków eterycznych miała za zadanie, po pierwsze otulać swoim aromatem każdego gościa, tak by czuł się niezwykle komfortowo i chciał jak najdłużej zostać w otoczeniu niezwykłych kreacji i zapachu. Użyliśmy w niej m.in. łagodne, kwiatowe, słodkie nuty cudownego Ylang-Ylang w połączeniu z świeżymi odcieniami cytrusa oraz kuszącą nutą wanilii. Unoszące się w powietrzu dzięki specjalnym dyfuzorom ultradźwiękowym do aromaterapii cząstki olejków, tworzyły wyjątkowe doznania dla każdego gościa pokazu. Wszystko to wyłącznie z najczystszych olejków eterycznych, takich jakie tworzy tylko natura dając nam okazje do wspierania swojego samopoczucia, emocji i zdrowia każdego dnia.