• Fantastyczny masaż przeciwzmarszczkowy Quiro z olejkiem Frankincense!

  Nowy rok to okazja, by spełnić nasze postanowienia, a może znaleźć czas by wreszcie zadbać także o siebie!

  Pomoże w tym nasz autorski masaż przeciwzmarszczkowy Quiro – twarzy, szyi i dekoltu. Podczas tego niezwykle regenerującego masażu bardzo dokładnie opracowywane są miejsca, w których najczęściej powstają zmarszczki na twarzy. Zabieg wykonywany jest wyłącznie za pomocą palców, nie używamy do niego żadnych urządzeń, ani rollerów.

  W masażu tym wykorzystujemy autorskie serum olejowe na bazie najczystszego BIO oleju Avocado i Jojoba z dodatkiem olejku eterycznego kadzidłowca (Frankincese) z Omanu.

  Serum jest przygotowane przez naszych aromaterapeutów, i jest niezwykle chętnie kupowanym prezentem także do samodzielnej troski o piękny wygląd twarzy. Wiele dobrych salonów SPA i gabinetów kosmetycznych korzysta z naszej formuły serum olejowego w zabiegach u swoich klientów.

  Olejek kadzidłowca uważany jest za jeden z najbardziej odbudowujących komórki naszej skóry. Uważa się, że jego właściwości regenerujące i leczące skórę są znane od ponad 3000 lat. Regularnie wykonywany masaż widocznie spłyca zmarszczki a skóra robi się bardziej napięta i jędrna.

  Nasz rytuał przeciwzmarszczkowy wygląda następująco:

  1. Oczyszczenie demakijaż olejem kokosowym,

  2. Olej z twarzy zmywamy ciepłą wodą,

  3. Naturalny peeling z mielonych nasion czarnuszki wymieszanych z olejkiem,

  4. Przemycie twarzy wodą różaną,

  5. Masaż właściwy twarzy, szyi oraz dekoltu z olejkiem Frankincese,

  6. Nałożenie serum do wchłonięcia.

  Dzięki stosowaniu naturalnych olejków eterycznych zmniejsza się widoczność plam i przebarwień. Zabieg polecany dla osób z cerą skłonną do przebarwień i występowania plam pigmentacyjnych. Dla wszystkich, którzy dbają o wygląd swojej twarzy.

  Wyjątkowy rytuał dla twarzy – zarezerwuj w Instytucie Aromaterapii

  Cały zabieg z peelingiem oraz maską warto powtórzyć 2 razy w tygodniu, polecana seria 6-8 zabiegów.