• Polskie Radio odwiedziło z mikrofonem Instytut Aromaterapii.

    Niezwykle nam miło, że nasze działanie na rzecz popularyzacji prawdziwej, naturalnej i zdrowej aromaterapii w Polsce przynosi konkretne efekty.

    Staramy się rzetelnie informować, gdzie można kupić czyste olejki eteryczne, jak działają olejki na nasz organizm i jak pomagają utrzymać zdrowie. Dziś dziennikarze Polskiego Radia odwiedzili z mikrofonem nasz Instytut Aromaterapii i jak przyznawali bardzo żałują, że narazie nie można przekazywać na odległość razem z falami radiowymi zapachu. Jeśli chcecie posłuchać nowego wywiadu zapraszamy na audycje!

    Aromaterapia to zdrowa alternatywa dla wielu drobnych dolegliwości jakie spotykają nasz praktycznie na codzień. Olejki eteryczne potrafią oddziaływać na nasze ciało, umysł, dusze przywracając równowagę, pomagając w stanach przemeczenia, stresu , niepokoju czy lęku. Mają ogromne znaczenia dla skupienia i uwagi, dlatego są rekomendowane dla uczniów i dzieci z problemami typu ADHD, Autyzm, zespół Aspergera. Olejki eteryczne to także ogromna przyszłość dla kosmetyków, i całej branży profesjonalnie pracującej nad opracowaniem preparatów dla regeneracji skóry, jej odżywiania, opóźniania efektu starzenie się, itp.

    Zapraszamy na krótką rozmowę z Dariuszem Cwajdą założycielem Instytut Naturalnej Aromaterapii w Warszawie.

    Całość audycji możecie także wysłuchać na stronie Polskiego Radia PR4