• Gdzie kupić olejki Young Living w Warszawie?

  Gdzie kupić olejki eteryczne Young Living? Pewnie wiele z Was zadaje sobie to pytanie. Mamy więc dla Was świetną wiadomość – właśnie uruchomiliśmy pierwszy stacjonarny sklep i show room olejków eterycznych Young Living w Warszawie.

  To tutaj bezpiecznie, w świetnej atmosferze i otuleni cudownym zapachem możecie w komfortowych warunkach powąchać wasze ulubione olejki i mieszanki, obejrzeć dyfuzory, porozmawiać z kompetentnym aromaterapeutą i dokonać zakupów. Czekają na Was katalogi, specjalna aplikacja na smartfony i wiele świetnych promocji! Sklep działa od poniedziałku do piątku w godz. 12.30 – 18.30 na warszawskim Targówku przy ul.św. Wincentego 95/2 w Instytucie Aromaterapii.

  Dostępne już w Polsce, wyjątkowej jakości amerykańskie olejki eteryczne Young Living, na wyciągnięcie ręki są także w pierwszym stacjonarnym sklepie Instytutu Aromaterapii ul. św.Wincentego 95/2 w Warszawie.

  Przyjdź, aby poznać ich niezwykle zalety i doskonałą jakość oraz nieopisany zapach. Young Living to lider w najczystszych esencjach z roślin jakimi są współczesne olejki eteryczne jakości terapeutycznej. Wszystkie z nich zamówisz także bezpiecznie online w naszym sklepie: www.zdrowy.sklep.pl

  W naszym sklepie zawsze w sprzedaży na bieżąco znajdziecie najpopularniejsze olejki Young Living takie jak: lawenda, frankincense, tymianek, oregano, pomarańcza, cytryna, peppermint, goździk, eukaliptus, cyprys, majeranek, citronella, limonka, patchouli, grapefruit i wiele innych.

  Oczywiście na miejscu czekają na Was także mieszanki olejków jak: Thieves, RC, Stress Away, Abundance, Belive, Inner Child, Harmony, Joy, Sara, En-R-Gee, oraz najchętniej kupowane zestawy startowe premium Young Living z dyfuzorami Dewdrop i Desert Mist