• Działa już oficjalny sklep internetowy Instytutu Aromaterapii.

  Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na zakupy do naszego oficjalnego, otwartego właśnie sklepu internetowego: www.zdrowy.sklep.pl

  Znajdziecie tam ogromny wybór 100% czystych olejków eterycznych na każdą kieszeń, gotowe mieszanki olejków przygotowywane przez aromaterapeutów, polecane dyfuzory do aromaterapii, a także akcesoria i wyjątkowe naturalne oleje kosmetyczne – niezbędne jako bazy do rozcieńczania olejków eterycznych.

  https://zdrowy.sklep.pl/


  W naszym sklepie internetowym www.zdrowy.sklep.pl znajdziecie wyjątkowej jakości olejki amerykańskie firmy Young Living oraz firmy Rocky Mountain Olis a także organiczne olejki z Wielkiej Brytanii firmy Oils4Life.

  W sklepie można zamawiać i płacić za olejki online za pośrednictwem sprawdzonych i znanych systemów PAYU oraz Blue Media oraz strona posiada certyfikat bezpieczeństwa (https://) uniemożliwiający wykradzenie danych wprowadzania danych i zamawiania produktów. Co najważniejsze – produkty oferowane w sklepie, są dostępne w naszym magazynie w Polsce, a także jest możliwość ich odbioru osobistego w gabinecie Instytutu Aromaterapii w Warszawie.

  ZAPRASZAMY !