• WAWA 23:30 – sprawdź jak pachnie nocne życie stolicy !

  W światłach wielkich metropolii, w ich nieskończonym ruchu i nieustannej zmienności, kryje się niepowtarzalny urok, który inspiruje i fascynuje. Warszawa, z jej niezwykłą mieszanką historii i nowoczesności, stała się esencją  dla naszej najnowszej kreacji w dziedzinie aromaterapii – mieszanki olejków eterycznych „WAWA 23:30”.

  Dariusz Cwajda doświadczony aromaterapeuta i pasjonat olejków postanowił stworzyć serię kompozycji zapachowych inspirowanych miastami. Dziś pragnie podzielić się z Wami, historią i tajemnicami tej pierwszej esencji, która ma moc przeniesienia Was w wyjątkowy świat stolicy Polski.

  „WAWA 23:30” to esencja nocy w Warszawie, kiedy miasto żyje własnym, unikalnym rytmem. Wykorzystując wyłącznie 100% czyste olejki eteryczne, stworzyliśmy kompozycję, która oddaje ducha Warszawy – od sycylijskiej pomarańczy, przez kadzidłowiecbergamotkędrzewo cedrowe, aż po ylang-ylang. Każdy z tych składników został starannie dobrany, aby oddać różnorodność wrażeń, jakie oferuje miasto nad Wisłą.

  Sycylijska pomarańcza wnosi do mieszanki świeżość i energię, przypominając o porannej rosy na trawie nad Wisłą. Jej słodko-cytrusowy aromat rozświetla jak neony ciemności, wprowadzając optymizm i radość.

  Kadzidłowiec ze swoją głębią i spokojem, przypomina o warszawskiej przeszłości i miejscach które opowiadają historie dawnych czasów. Jego użycie w „WAWA 23:30” sprzyja medytacji i wewnętrznemu skupieniu, pozwala na chwilę refleksji nad szybko płynącym czasem metropolii.

  Bergamotka z lekko kwiatowym akcentem, symbolizuje nowoczesność Warszawy, jej dynamiczny rozwój i kreatywność mieszkańców. Dodaje kompozycji elegancji i wyrafinowania.

  Drzewo cedrowe przynosi wrażenie siły i stabilności, podobnie jak warszawskie aleje pełne drzew, które są świadkami historii i zmian. Jego drzewny aromat dodaje mieszance głębi i tajemniczości.

  Ylang-ylang otwiera serca na miłość i zmysłowość. Ten egzotyczny składnik przypomina o niezliczonych możliwościach romantycznych spacerów brzegiem Wisły i tętniących życiem warszawskich bulwarach.

    Mieszanka „WAWA 23:30” to nie tylko unikalna kombinacja olejków; to również hołd dla niezwykłego miasta, które nigdy nie śpi. Przeznaczona dla każdej kobiety, która pragnie otulić się atmosferą Warszawy, stworzyliśmy coś więcej niż zapach – stworzyliśmy wspomnienieemocjęfragment życia. Stosując „WAWA 23:30”, otwieracie drzwi do niezwykłego świata, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a historie z przeszłości przeplatają z obietnicami przyszłości. Niech ten zapach będzie dla Was przewodnikiem po nieodkrytych zakątkach Warszawy, niech inspiruje do własnych przygód i odkrywania miasta w zupełnie nowym świetle.

   Zapraszam Was, do zanurzenia się w esencji „WAWA 23:30” i pozwolenia sobie na chwilę ucieczki od codzienności. Niech ten wyjątkowy zapach będzie dla Was jak podróż, która choć trwa tylko moment, pozostawia w sercu niezapomniane wrażenia.

  Pamiętajcie, że aromaterapia to nie tylko o nauka zapachach, to także o emocjach, wspomnieniach i doznaniach, które te zapachy w nas budzą. „WAWA 23:30” to zaproszenie, by poznać Warszawę od innej strony, poczuć jej puls i doświadczyć niezwykłej tajemniczej atmosfery, którą tworzy.