• Poznaj najwyższej klasy terapeutyczne olejki eteryczne Young Living w Warszawie.

  Dla wszystkich którzy zastanawiają się, gdzie można poznać i popróbować najwyższej klasy terapeutycznych olejków eterycznych Young Living mam dobrą wiadomość.

  W Instytucie Naturalnej Aromaterapii w Warszawie działa show-room, gdzie można skorzystać z porady aromaterapeuty, przekonać się jak działają olejki, odkryć dla siebie całą gamę produktów Young Living a potem wybrać swój zapach i wreszcie kupić na miejscu lub zamówić z pomocą konsultanta olejki Young Living. Prawie 100 rodzajów olejków eterycznych Young Living dostępne jest w Warszawie od ręki, by pomagać i dzielić sie tym skarbem płynącym z roślin.

  Olejki eteryczne to nie tylko masaże i gabinety SPA ! To esencja dla zdrowia !

  Kiedy słyszysz słowa „olejki eteryczne”, być może w Twojej głowie pojawia się skojarzenie, z przyjemnymi zabiegami w drogich salonach SPA, gabinetach kosmetycznych lub z masażami z dodatkiem wonności. Tymczasem olejki eteryczne to przede wszystkim dar płynący z mocy roślin, który może być traktowany jak naturalna podręczna domowa apteczka na wiele codziennych problemów ze zdrowiem.

  Wiadomo, że skład chemiczny olejków eterycznych zapewnia wiele psychologicznych i fizycznych korzyści terapeutycznych. Korzyści te można uzyskać przez wdychanie ich zapachu lub stosowanie ich rozcieńczonych wersji bezpośrednio na skórę, stopy, określone punkty na naszym ciele.

  Olejki eteryczne są uzyskiwane z roślin przez destylację, zwykle za pomocą pary wodnej lub prasowania na zimno (cytrusy). Pomimo użycia słowa „olej”, większość olejków eterycznych nie ma daje uczucia „tłustości”. Oleje te są przeważnie klarowne, ale niektóre, takie jak paczula, pomarańcza i trawa cytrynowa, mają kolor bursztynowy lub żółtawy. W przeciwieństwie do tego, co niektórzy mogą sądzić, olejki eteryczne to nie to samo, co perfumy lub oleje zapachowe. Olejki eteryczne pozyskiwane są z prawdziwych roślin i zawierają naturalną istotę rośliny, z której pochodzą. Należy też pamietać, że tanie podróbki olejków eterycznych, zwane czasem olejkami zapachowymi zawierają sztuczne składniki i substancje. Nie dość, że nie mają one korzyści terapeutycznych, które zapewniają 100% czyste olejki eteryczne, to wiele z nich może być szkodliwych dla Twojego organizmu!

  Dlatego edukacja i możliwość spróbowania prawdziwych terapeutycznych olejków eterycznych Young Living jest tak ważna dla osób, które odwiedzają Instytut Aromaterapii.

  ZAPRASZAMY do kontaktu – tel. 888 90 60 90 w Warszawie uzyskasz kompleksową informacje o olejkach eterycznych Young Living, a jednocześnie zadbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny.