• Amerykańskie oleje eteryczne Young Living w Warszawie.

    Jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych producentów olejów eterycznych, amerykańska firm Young Living zorganizowała dwudniową konferencję w Warszawie z okazji prezentacji swoich produktów na rynku polskim.

    Instytut Aromaterapii miał zaszczyt nie tylko być zaproszonym na to wydarzenie, ale także podczas warsztatów zaprezentowaliśmy wykład o znaczeniu aromaterapii dla współczesnego człowieka.

    Firma Young Living ma w swojej ofercie ponad setkę jednoskładnikowych najczystszych olejów eterycznych oraz wiele unikatowych mieszanek wieloskładnikowych. Ich produkty można znaleźć w ponad 15 milionach domów na całym świecie. Jednym z produktów, na które firma chce szczególnie zwrócić uwage w Polsce jest zestaw olejów eterycznych do masażu RAINDROP. To doskonale znana na zachodzie i USA technika inspirowana z kultury Indian, łącząca walory masażu tybetańskiego z leczniczym wpływem terapeutycznych olejków eterycznych. Raindrop stosowany jest do masażu kręgosłupa, szyi, stóp i dłoni. Sesja ta trwa około godziny. Odkryto, że połączenie tych kilku technik, stworzyło synergiczny efekt dla ciała i działa relaksacyjnie, rozluźniająco, oraz stymuluje system odpornościowy człowieka. Wiecej o masażu RAINDROP – czyli Spadających Kropli Deszczu – możecie poczytać na stronie www.raindrop.pl

    Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić 100% czyste olejki eteryczne w Warszawie to Instytut Aromaterapii jest dla Was świetnym pomysłem. W naszych salonach w Warszawie na Targówku i w Babicach dostępna jest na miejscu bardzo szeroka gama olejków eterycznych z firmy Young Living. Istnieje też możliwość zakupów online w świetnie zaopatrzonym sklepie Instytutu Naturalnej Aromaterapii: www.zdrowy.sklep.pl

    W tym internetowym sklepie znajdzie ogromny wybór najczystszych olejków eterycznych i ich mieszanek jakie dostępne są na rynku. Czuwają nad tym profesjonalni aromaterapeuci – którzy dokonują selekcji i przygotowują specjalne kompozycje olejków eterycznyc m.in: bakteriobójcze, wirusobójcze, na katar, na stres, oraz bóle stawowe.