• Jak nosić zapach na sobie.

  Nieśmiertelna Coco Chanel mawiała „nakładaj zapach tam, gdzie chcesz być całowana” Instytut Aromaterapii próbuje nakłonić Was byście ten zapach wokół siebie tworzyli nie z syntetycznych perfum, ale z własnych naturalnych olejków eterycznych. Naprawdę można! Jak prawidłowo nakładać zapach obejrzyjcie w Pytanie na śniadanie TVP2.

  Drogie Miłośnicy Naturalnego Pachnącego Świata! ??? Przypominam słowa nieśmiertelnej Coco Chanel: „nakładaj zapach tam, gdzie chcesz być całowana”. ??? A ja, drodzy moi, z pełną odpowiedzialnością, chcę dodać: twórzcie ten zapach wokół siebie nie z syntetycznych perfum, ale z naturalnych olejków eterycznych! ???

  To prawda! Można stworzyć zapach, który jest nie tylko niesamowity, ale też dobroczynny dla ciała i duszy. Właśnie o tym opowiadałem w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2. ?☕?

  Nie zdążyliście obejrzeć? Żaden problem! Całe nagranie jest dostępne online! ??? Kliknij link poniżej na obrazku, żeby zobaczyć pełny odcinek i dowiedzieć się więcej o magii naturalnych olejków eterycznych.

  I pamiętajcie, drodzy moi, zapach to coś więcej niż tylko aromat. To sposób, w jaki komunikujecie się ze światem. A więc… w którym miejscu chcecie być całowani? ???

  #Aromaterapia #OlejkiEteryczne #NaturalnyZapach #CocoChanel #PytanieNaŚniadanie #TVP2 #MagiaNaturalnychOlejków #GdzieChceszByćCałowana