• AROMA CUBE król dyfuzorów miejskich

    Absolutna NOWOŚĆ – bardzo wysoka jakość wykonania. Biały kolor korpusu, pasuje do większości wnętrz – dedykowany dla zabiegów aromaterapii i nawilżania pomieszczeń. Świetny zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz ! Te ultranowoczesne nawilżacze z funkcją dyfuzji olejków eterycznych są polecane przez Instytut Aromaterapii – w przeciwieństwie do wielu tanich podróbek dostępnych na rynku.

    Oto elegancja i czysta forma DYFUZOR AROMA CUBE ! Biały kolor korpusu, pasuje do większości wnętrz – dedykowany dla zabiegów aromaterapii i nawilżania pomieszczeń. Świetny zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz ! Ekologiczny – więc w komplecie nie jest dołączony zasilacz USB – wykorzystaj swój domowy, dowolny do ładownia smartfonów lub tabletów.

    Aroma Cube nadaje się do wszystkich olejków eterycznych, także cytrusowych.Tę możliwość daje zastosowanie żywicy ABS w połączeniu z polipropylenem zamiast zwykłego plastiku. Aroma Cube to WYJĄTKOWO BEZPIECZNY MODEL – posiada zabezpieczenie wyłączające urządzenie przy braku wody lub przypadkowym włączeniu. Nie zawiera BRA i nie wchodzi w reakcję z olejkami eterycznymi.

    Aroma Cube  już czeka na to, aby królować w Państwa wnętrzu 😉

    https://zdrowy.sklep.pl/pl/p/AROMA-CUBE-dyfuzor-ultradzwiekowy-do-aromaterapii-wprowadz-radosc-do-swojego-domu/768