Masaż limfatyczny twarzy z olejkami eterycznymi. Możesz go zrobić sama!


Któraż z Pań nie marzy, by wyglądać zawsze młodo i cieszyć się wyjątkowo piękną i elastyczną skórą. Szczególnie dużo czasu poświecimy temu jak wyglada nasza twarz. Tymczasem dzięki regularnym auto-masażom pobudzisz cyrkulację krwi i zminimalizujesz efekt opadania konturów twarzy. W ich efekcie Twoja skóra będzie bardziej elastyczna i napięta. Witaminy i składniki odżywcze zawarte w olejkach eterycznych, lepiej wnikną w skórą i dodatkowo ją odżywią. Co więcej, taki samodzielnie wykonany masaż olejkiem to doskonała relaksacja. Wystarcza 3-4 zabiegi w tygodniu i zauważysz, że Twoja twarz jest promienna i wypoczęta. To co dziewczyny, do dzieła! Zaraz Was nauczymy jak to zrobić z korzyścią dla siebie. Zapraszamy do lektury i obejrzenia filmu instruktażowego.


Dzięki uprzejmości litewskiej aromaterapeutki i coucha Jolanty Puziene (https://www.facebook.com/jolanta.puziene) nauczymy się dziś jak prawidłowo i bezpiecznie wykonać masaż limfatyczny twarzy z użyciem 100% czystych olejów bazowych i olejków eterycznych.

7 powodów, aby zacząć codzienny masaż twarzy

1. Masaż może być relaksujący . Pod koniec długiego dnia lub po kilku godzinach wpatrywania się w komputer możesz skorzystać z masażu, aby rozluźnić mięśnie twarzy i uspokoić nerwy. Oddychaj głęboko i powoli, masując skórę.

2. Masaż może być stymulujący . W zależności od ruchów masaż może pomóc Ci obudzić się rano! Szybkie, delikatne ruchy mogą sprawić, że poczujesz się rześko. Spróbuj dotknąć palcami całej twarzy - jakbyś delikatnie pisała na klawiaturze. Użyj palca serdecznego na delikatnym obszarze wokół oczu.

3. Masaż poprawia wchłanianie ożywczych składników zawartych w olejkach eterycznych. Masaż pomoże Twojej skórze czerpać korzyści z kosmetyków i środków nawilżających, jakie stosowałaś przed masażem.

4. Masaż poprawi napięcie mięśni twarzy. Ponieważ stymuluje mięśnie twarzy, masaż jest jak mini-siłownia dla twojej twarzy.

5. Masaż może pomóc zmniejszyć retencję płynów i obrzęki . Delikatnie masując małe kółka w punktach nacisku na twarzy do 20 sekund, możesz pomóc zmniejszyć obrzęk wokół oczu.

6. Masaż zwiększa krążenie kwi, a to daje efekt blasku i poświaty na twarzy. Intensyfikacja krążenia krwi przez twoje ciało sprawia, że bardziej efektywnie dostarczane są do Twoich narządów składniki odżywcze. W tym przede wszystkich do Twoje skóry!

7. Masaż pomaga poznać twoją skórę. Im więcej czasu spędzasz na dotykaniu swoje twarzy, tym lepiej rozumiesz, które obszary są bardziej suche i niedożywione, które są szorstkie (i wymagają złuszczania) i które obszary są bardziej podatne na podrażnienia.

Uwagi:

Bądź bezpieczna . Jeśli masz przewlekłe problemy z bardzo wysokim nadciśnieniem, skonsultuj się z lekarzem przed wykonaniem samodzielnego masażu.

#olejkiYoungLiving #aromaterapiapomaga #problemyzeskóra #olejkieterycznewWarszawie #aromaterapiawdomu #masazrelaksacyjny

© 2017 Instytut Naturalnej Aromaterapii

prowadzony w ramach Mazowiecki MED Instytut sp. z o.o

recepcja: 22 22 298 65 67 tel. komórkowy: 888 90 60 90 
e-mail: info@instytutaroma.pl

AROMATERAPIA, olejki eteryczne | Aromaterapeuta w Warszawie | olejki eteryczne sprzedaż w Warszawie | masaże aromaterapeutyczne | aromaterapia w stresie | olejki na bezsenności | wspomaganie systemu immunologicznego dzieci i dorosłych | Young Living olejki

WSZELKIE INFORMACJE ZAMIESZCZONE W SERWISIE NIE MAJĄ CHARAKTERU PORADY LEKARSKIEJ, ANI KONSULTACJI MEDYCZNEJ. WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI W PRZYPADKU OLEJKÓW ETERYCZNYCH I ICH ZASTOSOWANIA NALEŻY BEZWZGLĘDNIE SKONSULTOWAĆ Z LEKARZEM.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon