Masaże bańka chińska z olejkami eterycznymi pozwalają zadbać o ciało, wagę i pozbyć sie cellulitu!

August 25, 2019

Olejki eteryczne są stosowane od lat w wielu kulturach w leczeniu całej gamy schorzeń, od zmniejszania stresu, działania antybakteryjnego, do gojenia się ran, aż po usuwanie niedoskonałości na skórze. Jedną z nowszych tendencji w salonach SPA jest używanie olejków eterycznych jako niezastąpionego narzędzia pomocnego w przypadku pojawienia się cellulitu. Cellulit pojawia się najczęściej na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu, który wydaje się nierówny i wgłębiony z powodu wypukłości tłuszczu gromadzącego się pod skórą. I tutaj niezwykle pomocne bywa użycie masażu bańką chińska w połączeniu z olejkami eterycznymi! Sprawdźcie jak to działa !

 

 

 

W Instytucie Aromaterapii w Warszawie opracowano masaż wykorzystujący klasyczne połączenie masażu bańką chińską, który intensywnie pobudza wszystkie tkanki, elementów drenażu limfatycznego, który pobudza krążenie krwi, limfy i ujędrnia skórę z zastosowaniem najczystszych organicznych olejków eterycznych, które wspomagają wyszczuplanie, pomagają w walce z cellulitem oraz przyspieszają spalanie tłuszczów.

 

Nowatorska metoda polega także na dodaniu elementów szczotkowania skóry na sucho - które działa jak rytuał, który przynieść może naszej cerze same korzyści. Takie szczotkowanie ogromnie pobudza krążenie, widocznie ujędrnia, pomaga w walce z cellulitem, wygładza skórę oraz przynosi psychice tak potrzebny relaks.

Warto powiedzieć, że praktycznie każdy masaż będzie wpływał pozytywnie na ciało w trakcie całego procesu odchudzania. A już szczególnie ten - gdzie użyliśmy olejków eterycznych.  Najczęściej masowane są brzuch, pośladki i uda. Podczas masażu używane jest unikatowe połączenie kilku olejków eterycznych z olejem nośnikowym (bazowym), który jest znakomitym, naturalnym kosmetykiem do pielęgnacji ciała, działającym antycellulitowo oraz przeciw rozstępom.

 

Nasz preparat wykorzystywany w zabiegach - zwany olejkiem antycellulitowym to koncentrat najefektywniejszych olejków eterycznych i zimnotłoczonych olejów kosmetycznych, który intensywnie stymuluje krążenie powierzchniowe oraz poprawia wymianę komórek i eliminację toksyn. Zapobiega pojawianiu się i widocznie zmniejsza istniejący cellulit zapewnia skórze świeżość, napięcie i gładkość wzmacnia elastyczność naczyń włosowatych i zapobiega ich rozszerzaniu.

 

Jeśli wiec szukacie w Warszawie miejsca gdzie można skutecznie walczyć z cellulitem, rozstępami, obwodem uda i wspomagać swoje odchudzanie warto wybrać gabinet Instytutu Aromaterapii. 

 

Warto spróbować jak działa masaż bańką chińską z organicznymi olejkami eterycznymi  rezerwując wizytę tutaj: Masaż Bańką Chińska z Olejkami Eterycznymi Anty Cellulit, Rozstępy na Uda i Pośladki

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

© 2017 Instytut Naturalnej Aromaterapii

prowadzony w ramach Mazowiecki MED Instytut sp. z o.o

recepcja: 22 22 298 65 67 tel. komórkowy: 888 90 60 90 
e-mail: info@instytutaroma.pl

AROMATERAPIA, olejki eteryczne | Aromaterapeuta w Warszawie | olejki eteryczne sprzedaż w Warszawie | masaże aromaterapeutyczne | aromaterapia w stresie | olejki na bezsenności | wspomaganie systemu immunologicznego dzieci i dorosłych | Young Living olejki

WSZELKIE INFORMACJE ZAMIESZCZONE W SERWISIE NIE MAJĄ CHARAKTERU PORADY LEKARSKIEJ, ANI KONSULTACJI MEDYCZNEJ. WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI W PRZYPADKU OLEJKÓW ETERYCZNYCH I ICH ZASTOSOWANIA NALEŻY BEZWZGLĘDNIE SKONSULTOWAĆ Z LEKARZEM.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon