Niech wiosna trwa cały rok! Nasz plan.


Co sadzicie o pomyśle by wiosna trwała cały rok. Aby w naszym najbliższym otoczeniu codziennie bez względu na porę roku i pogodę za oknem czuć świeży powiew witalności, sił i energii. Jak sądzicie co nam może pomóc? Oczywiście sama natura !


Aromaterapia - wiosną otacza nas tak wiele zapachów - chłońmy je, to one sprawiają że ta pora roku wydaje się nam tak wyjątkowa. Wyjdźmy na pole i wdychajmy zapach wiatru i zaoranej ziemi, na łące wtulmy twarz w bukiet kwiatów, podłogi umyjmy lekkim, wiosennym płynem. Ale żeby czuć się naprawdę idealnie i być fit i eko :) pamiętajcie o planie, który możecie realizować bez względu na porę roku .

NASZ PLAN

Bieganie - niekoniecznie musimy od razu przebiegać maratonów, wystarczy, że zamiast iść do sklepu po chleb wolnym krokiem, pobiegniemy te dwieście metrów. Lepsza forma dla ciała i ducha - gwarantowana!

Ciepło - wykorzystajmy każde promienie słońca. Po długiej zimie to największa rozkosz, usiąść z kubkiem kawy na ławeczce w przydomowym ogródku:)

Dieta - lekka, złożona z naturalnych, nieprzetworzonych produktów pobudzi ciało do działania.

Energia - taniec, śpiew, wszystko, co dodaje nam energii - wskazane jak najbardziej - pobudza ciało i umysł!

Kwiaty - fiołki, konwalie i inne kwiaty dostępne sa przez cały rok - choć nic tak nie da nam odczuć, że wiosna przyszła, jak bukiecik kwiatów zerwany na łące. Daje radość!

Humor - zawsze wymagany!

Impuls do działania - wyznaczony cel, wiosenne postanowienie doda nam energii do działania i przy okazji pozwoli zrobić coś pożytecznego - schudnąć, zaoszczędzić, posprzątać:)

Miłość - nic tak nie ożywia ciała i duszy jak szczere uczucie. Nie muszę tego tłumaczyć:)

Nowości - nowa sukienka, nowe buty, nowe kosmetyki - drobne przyjemności dodają życiu smaku i nastrajają pozytywnie:)

Odpoczynek - regeneruje i ciało, i umysł. Z książką w ręce, przed telewizorem - jest bardzo ważny!

Pozytywne nastawienie - optymizm, uśmiech na twarzy to coś, co utrzymuje nas w dobrej kondycji i zapewnia zdrowie!

Radość z drobnych rzeczy - śpiew ptaków, kwiaty w ogródku, pierwszy zjedzony lód - drobne radości wyznaczają jakość naszego życia, więc nie rezygnujmy z nich

Seks - najprzyjemniejszy sposób na utrzymanie ciała w formie. A jak korzystnie działa na psychikę... ;)

Uśmiech - dodaje nam blasku i pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem psychicznym!

Zdrowie - trzeba o nie dbać, regularne badania, odpowiednie odżywianie. Zdrowie jest

najważniejsze!

I najważniejsze pamiętajcie, że dzięki olejkom eterycznym i dobrodziejstwu aromaterapii możemy zabrać ze sobą wiosnę w zapachach które kryją się w szklanych buteleczkach i cieszyć się nią cały rok! Na zdrowie !


#zdrowie #aromaterapia #zdroweciało #wiosna

© 2017 Instytut Naturalnej Aromaterapii

prowadzony w ramach Mazowiecki MED Instytut sp. z o.o

recepcja: 22 22 298 65 67 tel. komórkowy: 888 90 60 90 
e-mail: info@instytutaroma.pl

AROMATERAPIA, olejki eteryczne | Aromaterapeuta w Warszawie | olejki eteryczne sprzedaż w Warszawie | masaże aromaterapeutyczne | aromaterapia w stresie | olejki na bezsenności | wspomaganie systemu immunologicznego dzieci i dorosłych | Young Living olejki

WSZELKIE INFORMACJE ZAMIESZCZONE W SERWISIE NIE MAJĄ CHARAKTERU PORADY LEKARSKIEJ, ANI KONSULTACJI MEDYCZNEJ. WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI W PRZYPADKU OLEJKÓW ETERYCZNYCH I ICH ZASTOSOWANIA NALEŻY BEZWZGLĘDNIE SKONSULTOWAĆ Z LEKARZEM.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon