Jak wyleczyć ból gardła w dwa dni!


Muszę się Wam do czegoś przyznać. Mam taki mój prywatny sekret, który działa zawsze wtedy, gdy ktoś w rodzinie ma problemy z gardłem. Tak właśnie było kilka dni temu, zaraz po świętach. Mój starszy 11 letni syn obudził się rano i zakomunikował mi grobowy głosem:

- "Tato, boli mnie gardło !!! Ale przecież za dwa dni Sylwester i miałem z Krzysiem iść na lodowisko !

Ok pomyślałem, nie panikujemy, zaraz zobaczymy co się da zrobić. Mała latarka w rękę i zagadamy do gardła syna. Hmmm.... nie wyglada strasznie, na szczęście tylko lekko czerwone. Zabieramy sie więc do leczenia! I na pewno nie musimy sięgać od razu po garść tabletek ....


Tak naprawdę to ten mój sekret to żadna tajemnica. Trzeba tylko wiedzieć jak wykorzystać naturalną siłę olejku eterycznego z drzewa herbacianego. Każdy kto rozumie jak silnym antyseptykiem (czyli działa bakterio i grzybobójczo ) jest ten preparat z łatwością może się domyślić, z jaką łatwością poradzi on sobie z infekcjami także w naszej jamie ustnej i gardle. Wystarczy go tylko właściwie użyć. Jak? Oto moja "sekretna recepta" na pozbycie sie bólu gardła w dwa dni.


Bierzemy dwie torebki ekspresowe liścia szałwii - najlepiej jakiejś przyzwoitej produkcji (może być Herbapol). Wkładamy je do kubka (250 ml) zalewamy wrzątkiem i odstawiamy pod przykryciem na 10 minut. Szałwia potrzebuje trochę czasu ,by jej napar nabrał leczniczych właściwości. Wy zaś możecie korzystając z konieczności oczekiwania uspokoić swoich bliskich. Już niedługo zaczniemy leczenie, a gardło przestanie boleć najpóźniej kolejnego dnia. OK, wywar z szałwii gotowy, dodajcie do niego trochę soli kuchennej (okolo 1/3 małej łyżeczki ) i intensywnie zamieszajcie, by sól sie rozpuściła. Jeśli temperatura tego napary jest już na tyle niska, że można go używać do płukania dodajcie na koniec 2 krople olejku eterycznego z drzewa herbacianego. I oczywiście ponownie zamieszajcie! A TERAZ DO DZIEŁA - biegniemy do łazienki płukać gardło! Tylko uczciwie - całe płukanie powinno trwać około 6-8 minut żeby było efektywne. Po płukaniu przynajmniej 30 minut nic nei jemy, ani nei pijemy. Powtarzamy takie płukanie 3 razy dziennie przez 2 dni i zapominamy o bólu gardła. Można bieć na lodowisko :)

Tak naprawdę istnieją dziesiątki zastosowań olejku z drzewa herbacianego. Popularny Tea Tree znajdziemy w wielu w produktach do higieny osobistej. Jest nieoceniony we wszelkich kuracjach stosowanych na włosy i znajduje się jako dodatek w wielu popularnych szamponach. Świetnie nadaje się do drobnych podrażnień skóry. Olejek z drzewa herbacianego można również stosować do wspomagania zdrowia jamy ustnej i paznokci. Wiele osób skutecznie wyleczyło np. paradontozę stosując regularne płukanki z dodatkiem z drzewa herbacianego.

Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić 100% czyste olejki eteryczne w Warszawie to Instytut Aromaterapi jest idealnym rozwiazaniem.

#dzieci #zimoweinfekcje #efektbakteriobójczy #zamiastantybiotyku #zdrowienaszychdzieci #aromaterapiawdomu #bólgardła #drzewoherbacianeolejek #gdziekupićolekieteryczneWarszawa

© 2017 Instytut Naturalnej Aromaterapii

prowadzony w ramach Mazowiecki MED Instytut sp. z o.o

recepcja: 22 22 298 65 67 tel. komórkowy: 888 90 60 90 
e-mail: info@instytutaroma.pl

AROMATERAPIA, olejki eteryczne | Aromaterapeuta w Warszawie | olejki eteryczne sprzedaż w Warszawie | masaże aromaterapeutyczne | aromaterapia w stresie | olejki na bezsenności | wspomaganie systemu immunologicznego dzieci i dorosłych | Young Living olejki

WSZELKIE INFORMACJE ZAMIESZCZONE W SERWISIE NIE MAJĄ CHARAKTERU PORADY LEKARSKIEJ, ANI KONSULTACJI MEDYCZNEJ. WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI W PRZYPADKU OLEJKÓW ETERYCZNYCH I ICH ZASTOSOWANIA NALEŻY BEZWZGLĘDNIE SKONSULTOWAĆ Z LEKARZEM.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon