Fantastyczny masaż przeciwzmarszczkowy Quiro z olejkiem Frankincense!

Nowy rok to okazja, by spełnić nasze postanowienia, a może znaleźć czas by wreszcie zadbać także o siebie! Pomoże w tym nasz autorski masaż przeciwzmarszczkowy Quiro - twarzy, szyi i dekoltu. Podczas tego niezwykle regenerującego masażu bardzo dokładnie opracowywane są miejsca, w których najczęściej powstają zmarszczki na twarzy. Zabieg wykonywany jest wyłącznie za pomocą palców, nie używamy do niego żadnych urządzeń, ani rollerów.


W masażu tym wykorzystujemy autorskie serum olejowe na bazie najczystszego BIO oleju Avocado i Jojoba z dodatkiem olejku eterycznego kadzidłowca (Frankincese) z Omanu.


Serum jest przygotowane przez naszych aromaterapeutów, i jest niezwykle chętnie kupowanym prezentem także do samodzielnej troski o piękny wygląd twarzy. Wiele dobrych salonów SPA i gabinetów kosmetycznych korzysta z naszej formuły serum olejowego w zabiegach u swoich klientów.


Olejek kadzidłowca uważany jest za jeden z najbardziej odbudowujących komórki naszej skóry. Uważa się, że jego właściwości regenerujące i leczące skórę są znane od ponad 3000 lat. Regularnie wykonywany masaż widocznie spłyca zmarszczki a skóra robi się bardziej napięta i jędrna.

Nasz rytuał przeciwzmarszczkowy wygląda następująco:

1. Oczyszczenie demakijaż olejem kokosowym,

2. Olej z twarzy zmywamy ciepłą wodą,

3. Naturalny peeling z mielonych nasion czarnuszki wymieszanych z olejkiem,

4. Przemycie twarzy wodą różaną,

5. Masaż właściwy twarzy, szyi oraz dekoltu z olejkiem Frankincese,

6. Nałożenie serum do wchłonięcia.

Dzięki stosowaniu naturalnych olejków eterycznych zmniejsza się widoczność plam i przebarwień. Zabieg polecany dla osób z cerą skłonną do przebarwień i występowania plam pigmentacyjnych. Dla wszystkich, którzy dbają o wygląd swojej twarzy.


Wyjątkowy rytuał dla twarzy - zarezerwuj w Instytucie Aromaterapii


Cały zabieg z peelingiem oraz maską warto powtórzyć 2 razy w tygodniu, polecana seria 6-8 zabiegów.

#masażaromaterapeutyczny #masażtwarzy #aromaterapiawWarszawie #olejekfrankincense #masażRaindrop #aromaterapia

© 2017 Instytut Naturalnej Aromaterapii

prowadzony w ramach Mazowiecki MED Instytut sp. z o.o

recepcja: 22 22 298 65 67 tel. komórkowy: 888 90 60 90 
e-mail: info@instytutaroma.pl

AROMATERAPIA, olejki eteryczne | Aromaterapeuta w Warszawie | olejki eteryczne sprzedaż w Warszawie | masaże aromaterapeutyczne | aromaterapia w stresie | olejki na bezsenności | wspomaganie systemu immunologicznego dzieci i dorosłych | Young Living olejki

WSZELKIE INFORMACJE ZAMIESZCZONE W SERWISIE NIE MAJĄ CHARAKTERU PORADY LEKARSKIEJ, ANI KONSULTACJI MEDYCZNEJ. WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI W PRZYPADKU OLEJKÓW ETERYCZNYCH I ICH ZASTOSOWANIA NALEŻY BEZWZGLĘDNIE SKONSULTOWAĆ Z LEKARZEM.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon